Online poradna zdarma - zde můžete psát otázky, na které Vám zdarma odpovíme.

Pavla

Dobrý den. Mám jedno takové trápení, vlastně to není nic tak strašného a vždy, když to napíši, mi to přijde i docela směšné. Navštěvuji poslední ročník střední školy, kolektiv je výborný ale jeden student z vedlejší třídy si na mně nejspíše potřeboval léčit své komplexy a tak se mě loni několikrát pokoušel naštvat/urazit/zranit nějakou tou nejapnou poznámkou na mou postavu, např.: ,,Kamčo, kyneš'' nebo ,,Sedni si radši za mě, abych taky vůbec něco viděl'' apod. Velmi mě to trápilo, ale nedala jsem nic znát a odpověděla mu stejným metrem. Nemyslím, že bych na ostatní lidi působila (nebo dokonce byla) nějaká ušlápnutá nesebevědomá chudinka, ale pravdou je, že poslední dobou o sobě dost často pochybuji (nejspíš je to nějaká vnitřní reakce na to, co jsem od něj slýchala). Letos na mě ještě nic z těch svých narážek nezkoušel, ale já pořád trnu, kdy to přijde zase a pořád se v duchu připravuji, jak zareaguji a navozuji si vnitřně ten pocit, který jsem měla, když mi něco takového někdy řekl. Nevím, jak se proti tomuto obrnit, není pro mě nikým tak důležitým, aby mě přece rozhodily jeho hloupé poznámky... Budu vděčná za jakoukoliv radu. Díky Kamila

Přidat nový příspěvek

Kurzy a workshopy

 

Nabízíme zajímavé kurzy zaměřené na rozvíjení vlastních přirozených schopností. Naučíte se jednoduchým meditačním a imaginárním cvikům, které přispěji k Vašemu osobnímu nebo profesnímu růstu, sebeovládání a samoléčbě. Kurzy je možné absolvovat i online!