Online poradna zdarma - zde můžete psát otázky, na které Vám zdarma odpovíme.

Dítě s jiným...

Dobrý den, mám celkem komplikovaný vztah s manželem ale máme se moc rádi... Již dlouho toužím po dítěti ale zatím jsme neměli štěstí. Sex je nepravidelný... Manžel často cestuje na služebné cesty a já jsem tak často sama. Tuhle samotu si kompenzuji častými výlety do hospod, zaplňuje to taky sport a práce. Při jednom výletu jsem se opila a skončila s mužem, kterého vůbec neznám, málo jsi z toho pamatuji a nikdy jsme se již nekontaktovali. Minulý týden jsem zjistila, že jsem těhotná... Moje chyba je hrozná ale teď chci udělat všechno pro to tuhle situalci vyřešit a zajistit, aby i dítě i můj manžel byli šťastní... Jak to udělat? Co s tím? na interupci nechci jít, jsem moc šťastná, že jsem těhotná, dlouho jsem dítě chtěla... Ale co s tím - říct to manželovi nebo tajit? Jenom chci, aby byl šťastný a moc ho nezranit... Děkuji

Přidat nový příspěvek

Kurzy a workshopy

 

Nabízíme zajímavé kurzy zaměřené na rozvíjení vlastních přirozených schopností. Naučíte se jednoduchým meditačním a imaginárním cvikům, které přispěji k Vašemu osobnímu nebo profesnímu růstu, sebeovládání a samoléčbě. Kurzy je možné absolvovat i online!