Online terapie

 

Pro všechny z Vás, kdo se nemůžete osobně dostavit na terapii, je tady možnost individuální terapie online přes SkypeICQMessenger. Není potřeba kamery.

Online terapie velmi efektivně a rychle vyřeší stávající situaci, psychické i psychosomatické potíže.

Online psychoterapeutická intervence je nejdostupnější terapií, kdy není podstatná Vaše geografická poloha a časový harmonogram. S terapeutem se můžete spojit kdykoliv a odkudkoliv.

Spojme se přes internet! Spolu tak odbouráme nejen vzdálenostní překážky, ale i bariéry na duši, které tak brání Vašemu spokojenému životu.

Ocitáte-li se v duševní nesnázi a potřebujete se akutně dostat do pohody, obraťte se na e-mail info@michalivanka.com. Je to Velmi snadná terapie, která Vám přinese odpovědi na Vaše potíže. Nabudí Vás a motivuje k nastavení rovnováhy ve Vašem životě.

Tato meditační technika je velmi populární u klientů, kteří jsou někdy až tisíce kilometrů vzdáleni a není možné se jiným způsobem spojit, než právě přes internet, a provést tak terapii na dálku. Hodně klientů je s touto poradnou taktéž spokojena z důvodu osobního prostředí. Jelikož jsou ve vlastním prostředí a jsou tím odbourány veškeré study, což je pro získání všech potřebných informací velmi důležité.

Můžete rovněž využít nezávazné online poradny, kde Vám zdarma odpovíme na Vaše otázky nebo nás rovnou kontaktujte!

 

Kurzy a workshopy

 

Nabízíme zajímavé kurzy zaměřené na rozvíjení vlastních přirozených schopností. Naučíte se jednoduchým meditačním a imaginárním cvikům, které přispěji k Vašemu osobnímu nebo profesnímu růstu, sebeovládání a samoléčbě. Kurzy je možné absolvovat i online!